| Довжина | 110 мм |
|---|---|
| Висота | 90/80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Займання | п'єзоелектричний підпал |
| Витрата палива | 100-150 г/г |
| Паливо | пропан / бутан в цангових балонах |
| Температура полум'я | до 700 °С |
| Комплектація | плитка, чохол |
| Вага | 0,418 кг |
| Об'єм | 0,001256 куб.м |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
Информация для заказа
- Цена: 569 ₴





